Discography

22. ledna 2011 v 13:03 | TayLsA♥
Speak Now
Speak Now
´Nyní mluvte nebo buďte navždy v míru´ tato slova říká kazatel na konci obřadu svatby, těsně před sliby.
Je to poslední šance k protestu, okamžik, při kterém každému buší srdce jak o závod a tento moment mě podivně fascinuje. Tolik fantazie o roztržení v kostele, říkající, co chtějí vzít uvnitř po celé roky jako ve filmech.
V opravdovém životě se to zřídka stane.
Opravdový život, jak víte, je tak legrační věc. V opravdovém životě říkáme správnou věc ve správnou chvíli mimo pochybnosti. Tak zásadní, že většina z nás začne váhat, ze strachu říkají špatnou věc ve špatný čas. Ale později, jak jsem se začala bát více, tak nechávám projít moment beze slova.
Myslím, že většina z nás se bojí nadcházejícího konce našeho života a díváme se lítostně zpět na chvíle, kdy jsme nemluvili. Když jsme neřekli ´Miluju tě´. ´Když jsme měli říct ´Promiň´. Když jsme nezůstali spolu nebo s někým kdo potřeboval pomoc.
Tyto písně jsou stvořeny ze slov, jež jsem nevyslovila v ten moment, který stál přede mnou. Tyto písně jsou otevřené dopisy. Každá je psána s konkrétní osobou v mé mysli, říkající jim význam, co jsem chtěla říct osobně. Krásnému chlapci, jehož srdce jsem zlomila v prosinci. Mé první lásce, o které bych si nikdy nemyslela, že bude chtít být můj první lamač srdce. Mojí kapele. Bídnému muži, ze kterého jsem v obavách. Někomu, kdo udělal můj svět na chvíli velmi tmavý. Dívce, která ukradla něco mého. Někomu, komu jsem odpustila to, co řekl před celým světem.

Fearless

Fearless
Toto album se jmenuje Fearless a myslím, že bych měla objasnit, proč jsem si vybrala zrovna tento název. Pro mě "nebojácný" není absence strachu. To není úplně obojí. Pro mě "nebojácný", má obavy. "Nebojácný" má pochybnosti. Spoustu z nich. Pro mě "nebojácný" žije i přes tyto věci, které vás děsí k smrti. "Nebojácný" se znovu zamilovává i přes to, že už byl před tím zraněn. "Nebojácný" jde do prváku v 15ti. "Nebojácný" se dostane zpátky nahoru a bojuje za to, co chce znovu a znovu… i přes to, že už to předtím ztratil. To je "nebojácný", aby někdy změnil věci. "Nebojácný" má odvahu říci sbohem tomu, kdo mu ublížil, ikdyž bez něj nemůže dýchat. Myslím, že "nebojácný" je i váš nejlepší přítel, ikdyž je zamilován do někoho jiného. A když se někteří dost často omlouvají za různé věci, nikdy s tím nepřestanou, myslím, že to je odvaha věřit jim. Je to odvaha říct "neodpouštím ti" a odejít. Myslím, že milovat někoho navzdory tomu, co si lidé myslí, je "nebojácný". Myslím, dejme tomu, že sami pláčete v koupelně na podlaze, je "nebojácný". Potom pohybovat se a začít správně…to je také "nebojácné". Ale bez ohledu na to, co vám láska přináší, musíte v to věřit. Musíte věřit v zamilované příběhy a okouzlujícího prince a poté šťastné konce. To proto píšu tyto písně. Protože si myslím, že láska je "nebojácná".


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča Monča | Web | 22. ledna 2011 v 15:14 | Reagovat

ve photoshopu :)

2 Monča Aff Monča Aff | Web | 22. ledna 2011 v 17:18 | Reagovat

Speak Now i Fearless jsou skvělý cDéčka :)

3 Lady.B - ♥Aff♥ Lady.B - ♥Aff♥ | Web | 22. ledna 2011 v 19:59 | Reagovat

líbí se mi cover Fearless, vypadá fakt dobře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama