Srpen 2011

Taylor Swift singing Viva La Vida by Coldplay

31. srpna 2011 v 19:30 | TayLsA♥ |  Videos
Jistě všichni znáte dokonalou písničku od Coldplay Viva La Vida. Taylor jí v roce 2010 zpívala na BBC. Musíte si opravdu poslechnout , její verze je vážně kouzelná!

Sbohem... (neznamená, že končím:D)

31. srpna 2011 v 15:03 | TayLsA♥
Sbohem starému designu, sbohem prázdninám a sbohem všemu starému. Od zítra budu chodit na střední, což znamená velké změny. Nevím jestli budou souviset i s tímto blogem, ale snad ne:) Jinak co říkáte na lay? Musím ještě přidat ikonky a klikačky(snad k večeru). Říkala jsem si, svěží a barevný znamená léto a Sparks Fly se mi líbí k podzimu. Pište Vaše názory. Zatím se mějte fajn a kdybych nestihla už dnes nic přidat přeju hodně štěstí do nového šk.roku.
Vaše TayLsa

YouTube Presents Taylor Swift Q&A

26. srpna 2011 v 13:10 | TayLsA♥ |  Videos
Taylor chystá přes YouTube rohovor s fanoušky! K tomuto videu na youtube.com můžete dávat otázky pro Tay a možná právě vaše otázka bude vybrána pro Taylor. Vybírání otázek potrvá do 31.srpna!

Taylor Swift:The Charleston Photo Blog

26. srpna 2011 v 11:46 | TayLsA♥ |  Other
Zde jsou dvě věci, které už možná/ možná ne víte o mě. Jedna z nich je, že si dělám seznamy. Seznamy hudby, kterou miluju, seznamy životních cílů (Dělám je od svých osmi let), seznamy věcí, které potřebuji dodělat tento týden, a…seznamy míst o kterých jsem snila, že se tam podívám. Díky Vám všem a vašemu překrásnému pěknému vystupování, viděla jsem většinu míst z mého seznamu na tour. Jsme na Speak Now Tour od února a před několika týdny mě napadlo, že bychom si mohli tak neuvěřitelně udělat mini-prázdniny. Našla jsem tři volné dny v srpnu a pozvala všechny holky, které vidíte na pódiu (jedna houslistka, jedna zpěvačka, dvě tanečnice a tři akrobatky) aby jeli semnou na jedno z míst mého seznamu (toto konkrétní místo bylo zdůrazněno, s hvězdami vypracovanými vedle, což naznačuje, že jsem tam opraaavdu chtěla jít): Charleston, Jižní Karolína. Což mě přivádí k druhé věci, kterou o mně možná nevíte: Jsem holka mnoha fází. Někdy cvičím, někdy ne, někdy poslouchám neustále hudbu, někdy se stanu posedlá radami mě dané, někdy nechci dělat nic jiného, než sledovat přátelské maratony, někdy píši do mého deníku každý večer, pak přeskočím měsíc…A někdy dělám hodně obrázků z toho, co dělám v mém životě. Za tyto tři dny, toto je co jsem udělala. A protože Vaše příjemné vystupování je důvod, proč jsem si vzala prázdniny, tak si myslím, že se o ně s Vámi podělím.
imagebam.com

Taylor Swift: Journey to Fearless on DVD!

20. srpna 2011 v 18:41 | TayLsA♥ |  Special
Taylor představí v úterý 11.října "Journey to Fearless" na DVD. Bude to pouze v USA(pozn. o tom, že by se mělo objevit i v ČR jsem nic bohužel nenašla) a nyní je již možné si ho předobjednat na amazon.com. Na DVD by měly být záběry z koncertů (Fearless Tour), ze zákulisí a nějaké rozhovory.

imagebam.comimagebam.com


Taylor Swift: Sparks Fly Official Music Video

10. srpna 2011 v 23:26 | TayLsA♥ |  Taylor Swift klipy
Právě byl zveřejněn oficiální klip k písni Sparks Fly z Tay posledního alba Speak Now. Je opravdu zářivě okouzlující:-)


Taylor Swift: Sparks Fly: Music Video Today already

10. srpna 2011 v 19:48 | TayLsA♥ |  Special
FOtka z Tay oficiálních stránek mlucí za vše!
imagebam.com

Twitter Message 9/8/2011

9. srpna 2011 v 12:04 | TayLsA♥ |  twitter
Před pár hodinama dala Tay tuto zprávu na svůj twitter: Po Teen Choice Awards:
So happy about the teen choice awards last night. Thanks to you guys, I now have 13 tca's total! Lucky number much? Thank you!!

Překlad:
Jsem tak šťastná z minulé noci Teen Choice Awards. Děkuji všem, nyní mám 13 tca cen! Hodně šťastné číslo? Děkuji vám!!

Taylor Swift: Teen Choice Awards; Ultimate Choice

9. srpna 2011 v 11:44 | TayLsA♥ |  Videos
Video z předávání TCA11, Taylor Ultimate Choice!

Taylor Swift: Sparks Fly:Music video see this week

8. srpna 2011 v 19:24 | TayLsA♥ |  Special
Na Taylor oficiálních stránkách se objevila neskutečná novinka! Video k písni Sparks Fly uvidíte tento týden!!! Páni, už se nemůžu dočkat. Zde je single cover pro Sparks Fly.

Taylor Swift: Teen Choice Awards: 6 awards

8. srpna 2011 v 19:02 | TayLsA♥ |  Appearances
Wow! Taylor získala ze svých 6 nominací 6! Měla nádherné šaty od Raphael Cennamo, pásek od Ranjana Khan a krásné boty na podpatku od Fendi. Šperky, co Tay zdobily měla od Neil Lane. Prostě okouzlující a ohromující! Mimo svých 5 nominací vyhrála i Ultimate Choice Award!

Female Artist
Taylor Swift
Choice Music: Female Country Artist
Taylor Swift
Choice Music: Country Single
"Mean," Taylor Swift
Choice Break-Up Song
"Back to December," Taylor Swift
Choice Red Carpet Fashion Icon: Female
Taylor Swift
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

2 years online! with taylorswift19.blog.cz

5. srpna 2011 v 14:01 | TayLsA♥
Ano, je to tak. Taylorswift19.blog.cz slaví už 2 roky online! Bohužel není to přesně na den založení. Důvod? Včera jsem tak přemýšlela, kdy už tento blog oslaví další narozeniny a tak se kouknu, kdy jsem tento blog zakládala a... přesně tak, prošvihla jsem to. Takže 2 roky online tento blog slavil už 28.6.2011! Mám skoro 2 měsíce spoždění:/ Ale co, tak to oslavím dnes:-) Když jsem začínala, měla jsem už zkušenosti s blog.cz a Taylor jsem teprve poznávala, díky jejímu užasnému songu Love Strory. Nyní vím o Tay snad všechno. Spousta lidí, co Tay pořádně neznají, neví např. "Proč zrovna 13 je Tay oblíbené a šťastné číslo. Nebo proč se její album jmenuje Fearless a další Speak Now. Kde nyní koncertuje apod." BLog je pro mě vlastně povinost zjistit něco nového o Taylor, aby tento blog byl aktivní. Tím pádem zjistím spoustu nového o Tay, což bych se nikdy nedozvěděla xD Ještě se v tom neztrácíte? Nejdříve jsem už 2. narozeniny ani nechtěla připomínat, a nechat to "až" za rok, ale kdo ví co bude za rok. Od září jdu na střední a vůbec nevím jak to bude s tímto i mým druhým blogem. Doufám, že to zůstane stejné. Tak fajn, nejspíš vydám knihu o 2 letech online.
A aby to nebylo zas až tak nudné, mám pro Vás otázku!
Jak dlouho už blogujete? A kolik máte(měli) blogů?
Já 4 roky. Páni to je doba:D a blogů? První byl o Simple PLan, druhý byl společný s kámoškou a byl o všem možném, pak tento o Taylor, další o Kristen Stewart(Twilight sáze) a k těmto dvoum posledním jsem udělala i speciální galeriie. Jo, a měla jsem taky chvíli blog o GosipGirl. Takže sečteno podtrženo: 7! Z toho používám jen 3! O Tay, Kris, a ten první jako zkušební na designy.
Fajn, to bude ode mě dnes všechno:D Mějte se krásně, Vaše TayLsa

Taylor Swift:At Kennedy´s grave; 3/8/2011

5. srpna 2011 v 11:44 | TayLsA♥ |  Candids
Taylor byla ve středu 3.8.2011 položit kytici na hrob Johna F. Kennedyho u Arlington, na národním hřbitově ve Washington, DC. Tay tam byla spolu se svými přáteli z kapeli. Mimochodem, už jste viděli někde Tay v jeanách?:D Miluju její styl v šatech.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Taylor Swift is nominated for VMA

4. srpna 2011 v 17:39 | TayLsA♥ |  Special
Taylor byla nominována na MTV Video Music Awards se svým klipem " Mean" a to v kategorii Best Video With a Message(Nejlepší video se vzkazem). Doufejme, že tentokrát (pokud Tay vyhraje) nebude na pódiu Kayne West!
Předávání cen bude 28.srpna 2011 v Los Angeles.


Taylor Swift: 3/8/2011 Lincoln Memorial;Washington,DC

3. srpna 2011 v 18:48 | TayLsA♥ |  Candids
Dnes byla Taylor se svými přáteli navštívit Linkolnův památník ve Washington, DC, kde jak už jsem psala pokračuje ve svém Speak Now Tour.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Taylor Swift: 2/8/2011 Washington, DC

3. srpna 2011 v 18:41 | TayLsA♥ |  Candids
Taylor měla včera a dnes koncert ve Washington, DC a zatím tu máme candids z příjezdu na letiště. Jsou v HQ a Taylor to ovšem moc slušelo. Ta její posedlost kočkami:D
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Taylor Swift: Monologue song (Lalala) + lyrics

1. srpna 2011 v 17:10 | TayLsA♥ |  Taylor Swift klipy
Zde je video z SNL (Saturday Night Live), kde Taylor zpívá svůj Monolugue Song (Lalala). V písni se zmiňuje o rozchodu z Joem Jonasem velmi vtipným způsobem, dává vědět o svém vztahu s Taylorem Lautnerem jako vlkodlakem z Twilight a o Kayne Westovi, že by měla říci něco špatného, když on jí zničil její VMA monolog:D
V celém článku máte i text této vtipné písně!

Twitter Message 29/7/2011

1. srpna 2011 v 12:41 | TayLsA♥ |  twitter
V pátek 29.července Tay zveřejnila tuto zprávu na twitteru:

Just doing some pre-show sophisticated reading. Very serious material here.

Překlad:
Právě dělám něco před show, falešné čtení. Velmi vážný materiál tady.

POTM August + Vote September

1. srpna 2011 v 12:28 | TayLsA♥
Tak tu máme zas 1.ho a s ním i nový POTM. Minule jste vybírali z fotek předávání cen People Choice Awards a tentokrát to bude také z předávání cen ale Billboard Awards. Myslím, že tam Tay vypadala naprosto úchvatně. Vybírat a hlasovat můžete v celém článku.

TAYLOR ON HAMISH & ANDY;July 29, 2011

1. srpna 2011 v 11:44 | TayLsA♥ |  Special

Taylor se nedávno objevila na show Hamish & Andy, kde se rozhodla pojmenovat novou píseň "Chaperone Dads" (Doprovázející otcové) určité skupině fanoušků na jejích koncertech. V celém článku je text písně. je jednoduchý, tak ho snad každý pochopí.