Special

Valentine´s Day with Taylor Swift - TONIGHT!

9. února 2013 v 10:40 | TayLsA♥
Dnes rozhodně nesmíte propásnout film s Taylor, který bude ve 20:20 na Nově. Na sv. Valentýna, krásný romantický film, kde Tay hraje praštěnou zamilovanou středoškolačku.

Taylor Swift : Cosmopolitan 2013

30. prosince 2012 v 15:27 | TayLsA♥
Taylor se objevila i v českém vydání časopisu Cosmopolitan, který nyní seženete za 59,90,- + druhý časopis zdarma:D Dozvíte se například o Tay posedlosti rodu Kennedyů, že jejím deníčekm jsou písně, o jejím vztahu s kamarádkama a nebo také, jak se z country zpěvačky stala "bohyně" pop music. A navíc jsou tam s ní skvělé fotky;)

Happy B-Day Taylor Swift !

13. prosince 2012 v 18:24 | TayLsA♥
Dnes Taylor slaví své 23.narozeniny a to opravdu ve velkém. Na dnešek má naplánovanou premiéru klipu "I Knew You Were Trouble" a dnes také byla uveřejněna nominace pro píseň "Safe and Sound" ft. Civil Wars k filmu The Hunger Games na cenu Golden Globe. Tak budeme Tay držet palce ať obhájí tuto nominaci a samozřejmě i ty další které jí určitě ještě čekají.

Taylor Swift : INYWT Premiere on 13December

11. prosince 2012 v 16:30 | TayLsA♥
Taylor zvěřejnila jak na svém twitteru, tak na svých webovkách, že další již 23. klip bude na den jejích 23.narozenin a to 13.prosince 2012. Klip bude k její jedné nejoblíbenější písničce z alba RED a to "I Knew You Were Trouble". Už se opravdu těším, pokud chcete malou ochutnávku ZDE jsou fotky;)

Wonderstruck and EnchantedW available in Czech Republic

2. prosince 2012 v 15:12 | TayLsA♥
Nedávno jsem hledala, jestli už náhodnou nejsou novinky o Taylor vůni Wonderstruck, o tom, že by měla být dostupná v Evropě a nebo už i v ČR. A co nenajdu?! Na stránkách parfums.cz lze objednat obě Tay vůně. Jak první Wonderstuck, tak už i novinku Enchanted Wonderstruck. Wonderstuck nabízí v malé variantě 50 ml i ve větší 100 ml. EW mají pouze 50ml.

Taylor Swift: Performance on XFactor - Next week

10. listopadu 2012 v 15:23 | TayLsA♥
15.listopadu by měla Taylor vystoupit v Americkém XFactoru se svou písní "State of Grace" z alba RED. Pro nás to znamená 17.listopadu na PrimaLove ve 20:00 hod.(Doufám, že to tak bude. Vysílají Americký XFactor 2 dny po premiéře, takže by to mělo souhlasit)

Taylor Swift : RED-facts and my opinion

25. října 2012 v 14:08 | TayLsA♥
Mám pro vás pár zajímavostí a také konečně můj názor na album RED Deluxe(ano dnes mi konečně přišlo).
Jak jistě všichni víte, Taylor se svým albumem trhá jeden rekord za druhým.
Nejdříve to bylo se singlem "WANEGBT", který se držel dlouho na 1.místě v iTunes Charts. Pak každá písnička, kterou zveřejnila byla také na 1.místě na iTunes.
Nyní je tu neuvěřitelný fakt, a to sice to, že Taylor album RED si koupilo v době kratší než jeden týden přes 1 milion lidí! Na Óčku dokonce říkali, že se dostala na hranici jako Lady Gaga.
Jen po zveřejnění na iTunes se v prvních 36 minutách prodalo 262 000 digitálních alb. Celosvětově se stalo RED nejprodávanějším albem na iTunes ve 32 zemích.

Moje obavy z alba Red se díkyBohu nenaplnily. Asi jako většina swifties, jsem se bála, že Taylor přešla z country na pop a vůbec změnila celý svůj styl, když zveřejnila chytlavou písničku "WANEGBT" nebo písničku "I knew you were trouble". Ale to je jen "návnada". Můžu vás ujistit, že celé album je nádherné. Taylor zůstala svá a country písní je tam plno.
Asi vás zajímá i které jsem si hned oblíbila. Nejvíce se mi líbí "Stay stay stay, The Last Time (ft. Gary Lightbody ze Snow Patrol), Sad Beautiful Tragic, Everything Has Changed (ft. Ed Sheeran) a akustická verze State of Grace".
V bookletu jsou kouzelné fotky ve vintage stylu. Songy jsou smutné, zamilované a dechberoucí;)

PS: jen co budu mít chvilku, tak přeložím Prolog a zveřejním ho:)

Taylor Swift : RED album is now available!

22. října 2012 v 19:25 | TayLsA♥
Dnes vyšlo již dloho očekávané album RED. Bohužel vám zatím na něj nepovím osobní názor(čekám až mi dorazí), ale z toho co jsme zatím měli možnost slyšet v ukázkách a co psali fanoušci na Taylor web je album úžasné. Už se nemůžu dočkat až ho uslyším a budu s to vám říct dojmy;)
--- k dostání je na iTunes.com nebo pro nás lépe dostupné na bontonland.cz---

OFFICIAL "RED" TRACK LIST

7. října 2012 v 11:54 | TayLsA♥


Na Taylor oficiálním webu byl uveřejněn track list k albu RED. Všechny názvy písní jsou zajímavé a doufám, že jak působí název bude působit i sama písnička;)

1. State Of Grace
2. Red
3. Treacherous
4. I Knew You Were Trouble.
5. All Too Well
6. 22
7. I Almost Do
8. We Are Never Ever Getting Back Together
9. Stay Stay Stay
10. The Last Time
11. Holy Ground
12. Sad Beautiful Tragic
13. The Lucky One
14. Everything Has Changed
15. Starlight
16. Begin Again

Taylor Swift : song "RED" available on iTunes

2. října 2012 v 17:35 | TayLsA♥
A máme tu song Red ze stejnojmeného alba. Je překrásný, country a cítím se červeně;)

Taylor Swift "WANEGBT" NO 1

19. září 2012 v 18:08 | TayLsA♥
Konečně jsme se dočkali. I u nás se Taylor umísťuje v hitparádách se svou písní "We Are Never Ever Getting Back Together"(Mimochodem stále se drží na 1.místě Billboard HOT 100). Např. na mixer.cz. Není to skvělý pocit, že konečně zase slyšíme o Tay i u nás? Naposledy to bylo v roce 2009 se songem "Love Story".)

Taylor Swift introduce "WANEGBT" Music Video

30. srpna 2012 v 18:23 | TayLsA♥
Dnes Taylor představí klip ke své nejnovější písni "WANEGBT". K vidění bude na MTV,CMT a TeenNick v 7:49 p.m. ET/PT (což je pro nás v 01:49 ráno) . Po uveřejnění videa zůstane Tay na MTV 15 minut na rozhovor o jejím nadcházejícím albu RED a dalších blížících se událostí.
----
Před chvílí uveřejnila Tay na twitter tuto zprávu: (Zábavná fakta o "We Are Never" hudebním videu: všechno je to na jeden záběr,natáčeno jednou kamerou, 5 kostýmů vystřídaných, a zálesní postavy.)
.

Taylor Swift: "WANEGBT" ON BILLBOARD HOT 100 CHART

22. srpna 2012 v 22:13 | TayLsA♥
Neuvěřitelné. Taylor singl z alba RED "WANEGBT" je na prvním místě Billboard hot 100 chart! K 19. srpnu bylo prodáno již 623 000 digital písní. A mimo to, je už "WANEGBT" na 1. místě v žebříčku iTunes ve 32 zemích. Je to opravdu neskutečný úspěch.
---
Spousta fanoušků tento singl odsoudila se slovy :"Už to není ten Tay country styl" apod. Podle mě, je to pořád Taylor jen s trochu větší změnou. I mě poprvé napadlo slovo "komerční", ale když jsem si singl poslechla znovu a znovu, uvědomila jsem si, že je to krásná "chytlavá" písnička a doufám, že album RED bude v podobném stylu. Pokud by Tay zpívala pořád jedno a to samé dokola, věřím, že by spoustu fanoušků omrzela. Tímhle songem si jich ještě mnohem víc získala a ty stávající utvrdila;)

Taylor Swift "Wonderstruck Enchanted" POSTER

19. srpna 2012 v 17:28 | TayLsA♥
Konečně se objevila "upoutávka" plakát k Tay nové vůni "WE". Je opravdu nádherný a věřím, že stejný dojem bude budit i vůně sama:) Více info o vůni zde nebo na Tay oficiálním webu.
imagebam.com
Photo source: justjaredjr.com

Taylor Swift and Ed Sheeran - "Duet coming soon..."

17. srpna 2012 v 17:21 | TayLsA♥
Ano, tak už je to oficiální. Taylor a Edův duet opravdu bude. Oznámil to Ed na svém twitteru. Ke zprávě "Duet coming soon" (Duet již brzy) přiložil také fotku. ;)

Taylor Swift :" We Are Never Ever Getting Back Together" NUMBER ONE ON iTUNES

15. srpna 2012 v 18:42 | TayLsA♥
Ano je to tak, hned jak byl nový singl dostupný ke stažení na iTunes vyhoupl se na první místo. Netrvalo dlouho, a stal se hitem číslo jedna už ve 25 zemích! (info z Taylor twitteru)

A aby toho nebylo málo, na twitteru se ztrhla vlna chvály. "WANEGBT" pochválili např. Dianna Agron, Ellen DeGeneres, Ashley Tisdale nebo také Hayley Williams.

Taylor Swift´s new album "Red"

14. srpna 2012 v 1:35 | TayLsA♥
Před malou chvílí skončil na youtube.com živý přenos z Nashvillu, kde Tay představila svoje nové album nazvané "RED". Očekávat bysme ho měli 22.října a mělo by obsahovat 16 písní. Mimo to, také Taylor ukázala cover alba a představila jednu písničku "We Are Never Ever Getting Back Together". Opět nezklamala a přišla s něčím nečekaným a novým:)

Taylor Swift Live Webcast On YouTube

7. srpna 2012 v 18:15 | TayLsA♥
Taylor bude v pondělí 13.srpna živě v 7 hodin východního času/ve 4 hod. pacifického/na YouTube.com odpovídat na otázky od fanoušků z celého světa. Takže živě můžeme sledovat na www.youtube.com/TaylorSwift, www.youtube.com/presents, a www.TaylorSwift.com. Samozřejmě k tomu, aby jste mohli pokládat otázky musíte mít účet na YT.
---Pro nás by to mělo být asi v 01:00.---

Taylor Swift at "iHeart Radio" + Promo video

9. července 2012 v 20:27 | TayLsA♥
V sobotu 22.září vystoupí Taylor na hudebním festivalu iHeart Radio v MGM Grant resortu ,Las Vegas, Nevadě. Vstupenky půjdou do prodeje 14.července.
Máme tu i promo video, ve kterém to Tay opravdu moc sluší:)

Taylor Swift Introduce Wonderstruck Enchanted

1. července 2012 v 12:03 | TayLsA♥
Už po druhé nám Taylor představí svou vůni. Nyní s názvem "Wonderstuck Enchanted". Vůně by se měla v obchodech objevit v říjnu tohoto roku.
"W.E." pokračuje v kouzelné cestě od první jiskry ze setkání k okamžiku kdy víte, že jste byli okouzleni. Přináší nový rozměr s podkladem Wonderstruck, neodolatelnou směsí lesního ovoce, cukrovými listy zabalené v doteku smyslnosti pro podmanivý podpis.
-(více na oficiálních stránkách Taylor Swift)-
imagebam.com
 
 

Reklama